ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ 3ου Δ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΣΤ ΤΑΞΗΣ

Την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022  οι μαθητές της ΣΤ Τάξης του σχολείου μας, με κέφι, τραγούδι και χορό, αποχαιρέτησαν το Δημοτικό κι άνοιξαν τα φτερά τους για το Γυμνάσιο...

Τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία, υγεία και καλή πρόοδο!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Πρόεδρο και τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας που με μεγάλο μεράκι ετοίμασαν τα αναμνηστικά λευκώματα για τα παιδιά της Έκτης τάξης και επιμελήθηκαν τα κεράσματα για όλα τα παιδιά του Σχολείου.

Συγχαρητήρια στις δασκάλες της Έκτης τάξης Κρίκη Ευαγγελια και Ντουμανάκου Μαρία!

-Ο-

Δ/ΝΤΗΣ